Service afspraak NL

Dennes Smallegange

Algemeen directeur
dennes@marelko.nl

Ko Smallegange

Algemeen directeur
ko@marelko.nl

Harald van de Ven

Operations manager
+31(0)6 - 39 38 26 26
harald@marelko.nl

Heri Palmer

Financieel manager
heri@marelko.nl

Rob Fiers

Senior adviseur
+31(0)6 - 51 97 67 48
rob@marelko.nl

Erik ten Dam

Adviseur
+31(0)6 - 82 37 05 29
erik@marelko.nl

Karin Bottelier

Commercieel & administratief medewerker
karin@marelko.nl

Lisan van Hulten

Marketing & commercieel medewerker
lisan@marelko.nl

Desmond van Engelen

Monteur / servicemedewerker
desmond@marelko.nl

Richard van Engelen

Monteur / servicemedewerker
richard@marelko.nl

Mark Vermeulen

Monteur / servicemedewerker
markv@marelko.nl

Mark Neervoort

Monteur / servicemedewerker
mark@marelko.nl

Wesley Bijsterveld

Monteur
wesley@marelko.nl

Reza Zarrabi

Monteur
reza@marelko.nl

Tim Jaspers

Logistiek medewerker
tim@marelko.nl

Brian van Wanrooij

Allround medewerker monteur & magazijn
brian@marelko.nl

Ellis van der Linden

Office manager
+31(0)6 - 10 10 54 66
ellis@marelko.nl

Debby Seerden

P&O adviseur
debby@marelko.nl
Top