Service afspraak NL

Dennes Smallegange

Algemeen directeur
dennes@marelko.nl

Ko Smallegange

Algemeen directeur
ko@marelko.nl

Rob Fiers

Senior Adviseur
+31(0)6 - 51 97 67 48
rob@marelko.nl

Desmond van Engelen

Monteur / Servicemedewerker
desmond@marelko.nl

Richard van Engelen

Monteur / Servicemedewerker
richard@marelko.nl

Mark Neervoort

Monteur / Servicemedewerker
mark@marelko.nl

Karin Bottelier

Commercieel & administratief medewerker
karin@marelko.nl

Björn Tang

Commercieel medewerker & marketing communicatie
bjorn@marelko.nl

Thea van Buggenum

Assistant controller
thea@marelko.nl

Reza Zarrabi

Monteur
reza@marelko.nl

Luuk Coolen

Monteur
luuk@marelko.nl

Gerhard Vlessert

Monteur
gerhard@marelko.nl

Tim Jaspers

Logistiek medewerker
tim@marelko.nl

Anita Dillema

Receptioniste
receptie@marelko.nl

Debby Seerden

P&O Adviseur
debby@marelko.nl

Ellis van der Linden

Office manager
+31(0)6 - 10 10 54 66
ellis@marelko.nl
Top